Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:

Kurumsal

ays-danismanlik-kalite-politikasi-icerik-gorseli-img

Biliyoruz ki; Uzmanlık ve Bilgi paha biçilemez. Bu nedenle uzman bir kadro oluşturup çalışma hayatımıza 10 yılı aşkın bilgi birikimi, deneyimlerimiz ve Baş denetçi bakış açılarımızla AYS Kalite olarak devam etme kararı aldık.

Bu sebeple yapılanarak altyapı çalışmalarımızı tamamladık, Ankara ve İstanbul şubelerimizi faaliyete geçirerek Türkiye’nin her yerine ulaşmayı hedefledik.

Özellikle Ürün ve Sistem belgelendirme konusundaki sektör öncüsü referanslarımız ile görüşerek bu sektörde öncü bir kuruluş olmamız için verdikleri destekleri dikkate aldık ve halihazırda var olan AYS Kalite markamızı AYS Kalite Belgelendirme olarak sektörde öncü bir kuruluş olmak için kurduk . Bu Sayede sektöre farklı bir bakış açısıyla değer katabilmek istedik. Ays Kalite Yönetim Sistemleri, Ürün Belgelendirme, Tescil Hizmetleri ve CE İşaretleri konusunda süreçlerin her aşamasında firmalara destek olmak amacıyla kurulmuştur.

Kuruluşundan bu güne, özellikle Türk ekonomisinin temelini oluşturan küçük ve orta ölçekli sanayi ve hizmet şirketlerine hizmetlerini başarı ile sunmaktadır.

Kurumsallaşma Faaliyetlerinizin her aşamasında uzman ekibimiz, uygun fiyat avantajlarımız ve işimize olan sonsuz bağlılığımız ile sizlerle çalışmayı ümit ederiz.

AYS Kalite EKİBİ

Referanslar
Detaylı Referans Listesi için info@ayskalite.com adresinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.
KALİTE
HİZMETLER
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et