https://www.linkedin.com/in/ays-kalite-meral-aysoy-21913260
Dil Seçimi:

Danışmanlık

DOĞRU YAKLAŞIM

Tıbbi cihazlar arasında, çeşitli araçlar, aparatlar, ekipman ve malzemeler ile madde preparatları veya tıbbi amaçlı diğer maddeler bulunur.

 

Tıbbi cihazlara örnek olarak protezler ve tekerlekli sandalyeler, yara sargıları, tıbbi ekipman, teşhis ve implantlar, aynı zamanda yapay gözyaşı veya durulama çözeltileri ve daha fazlası gibi insan vücudu içinde veya üzerinde kullanılmak üzere maddeler ve preparatlar sayılabilir.

 

CE işaretli tıbbi cihazların düzenleyici yolu bazen zorlayıcıdır ve cihaz sınıflandırmasına uygun özelleştirilmiş stratejilere ihtiyaç duyar. Uzmanlığımız göz önüne alındığında, ürününüzün tüm yaşam döngüsü aşamaları için size uygun düzenleme stratejisini sağlayabiliriz.

 

Tıbbi cihazlar, in-vitro teşhis ve aktif implante edilebilir tıbbi cihazlar için CE işareti bağlamında temel gerekliliklerin uygulanması sırasında yetkili bir ortak olarak size eşlik ediyoruz. Ayrıca klinik değerlendirmeler veya uygunluk değerlendirme yollarının seçimi ve uygulanması gibi daha spesifik alanlarda gerekli faaliyetlerde sizi destekleyebilir ve size tavsiyeler edebiliriz. Onaylanmış Kuruluşlar içerisinde ve onlarla birlikte uzun yıllara dayanan deneyimimiz, risk ve kalite yönetimi için gerekli sistemlerin kurulması sırasında size fayda sağlayacaktır.

 

Firmamız, Freiburg'un güneyinde, tıbbi cihazların ve IVD'nin mevzuat işleri için uluslararası bir hizmet sağlayıcı olarak faaliyet gösterdiğimiz alanlar bulunmaktadır. Dinamik “uygulamalı anlayışımız” ile Tıbbi Cihazın servisi geleneksel danışmanlığın çok ötesine uzanır.

 

Lütfen geniş hizmet yelpazemizi inceleyin!

Referanslar
Detaylı Referans Listesi için info@ayskalite.com adresinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.
KALİTE
HİZMETLER
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et