https://www.linkedin.com/in/ays-kalite-meral-aysoy-21913260
Dil Seçimi:

ISO 13485 ve Kalite Yönetimi

Kalite Yönetimi - EN ISO 13485

CE işareti bağlamında kalite yönetimi için uluslararası gereklilikler EN ISO 13485 standardında belirtilmiştir ve uygun bir kalite yönetim sisteminde tıbbi cihazların uyumlu geliştirilmesi, üretimi, uygulanması ve bakımı için spesifikasyonları içerir. CEplus, EN ISO 13485 uluslararası standardına uygun gereksinimlerle uyumlu olarak şirketinize yeterli bir kalite yönetim sistemine adaptasyon süreci boyunca kapsamlı zorlukların üstesinden gelmede yardımcı olur. Çeşitli uluslararası standartların özeti ve bu standartların şirketinize entegre edilmesi. Kalite Yönetim Sistemi uzmanlığımızın yanı sıra uygun bir dokümantasyon sisteminin geliştirilmesi kapsamındadır.

Çeşitli uluslararası standartların özeti ve bu standartların iç kalite yönetim sisteminize entegrasyonu, uzmanlığımızın kapsamının yanı sıra uygun bir dokümantasyon sisteminin geliştirilmesinde yatar.

Referanslar
Detaylı Referans Listesi için info@ayskalite.com adresinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.
KALİTE
HİZMETLER
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et